O pisaniu

Lubię, kiedy książki sprawiają, że inaczej patrzę. Gdy za ich sprawą jestem bogatsza albo pustoszeję. Lubię, gdy mnie kształtują, zmieniają. Tym przede wszystkim staram się dzielić w recenzjach.

Lubię pisać, bo kiedy piszę, mogę się wypowiedzieć gruntownie, dogłębnie, do samego końca. Mogę wyrazić to, na co w mówieniu brakuje mi słów. Kiedy piszę, nikt nie przerywa mi w pół zdania, nie zmienia tematu, nie zagłusza. Pisanie jest nieskończoną i nieograniczoną przestrzenią. 

Moje teksty powstają długo, dlatego w przypadku chęci nawiązania współpracy proszę o cierpliwość. Wolałabym także sama wybierać interesujące mnie tytuły i niekoniecznie z nowości.
   Aleksandra Danielewicz
a.dudzianka[at]gmail.com

2 komentarze:

 1. Co do wspłópracy to masz miesiąc czasu na napisanie recenzji także zdążysz. Ksiązki też wybierasz sama. Blog dodany do obserwowanych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Annie, dziękuję za zaobserwowanie.

   Co do współpracy - to jest bardzo różnie w różnych wydawnictwach - i z terminami, i z możliwością wyboru. Obecnie skupiam się raczej na własnych książkach.

   Pozdrawiam!

   Usuń

Dziękuję za każdą wypowiedź, za czas poświęcony na lekturę, za nasze wirtualne spotkanie! Komentarze są moderowane - mogą pojawić się z opóźnieniem.
*
Nie publikuję: SPAMU, wypowiedzi obraźliwych, wulgarnych, sprzecznych z zasadami netykiety. Z powodu nadmiaru SPAM-u wyłączam możliwość komentarzy anonimowych.