2 września 2012

"Myśli, wrażenia, interpretacje" w finale eBuki 2012!

Z niedowierzaniem patrzyłam dziś na listę blogów finałowej dziesiątki drugiej edycji eBuki, na której znalazły się moje Myśli, wrażenia, interpretacje. Ogromnym zaszczytem i nobilitacją jest dla mnie przebywanie w towarzystwie tak wspaniałych blogów, zwłaszcza tych, których Autorów bardzo lubię i szanuję. 

Oto finałowa dziesiątka: 


Ta wiadomość jest dla mnie czymś niesamowitym i nieoczywistym! I choć raczej nie widzę siebie wśród nagrodzonych (mam swoich faworytów, utalentowanych, świetnie piszących, wkładających w blog więcej pracy niż ja, systematycznych i tym samym bardziej zasługującym na laury) - sama obecność w finałowej dziesiątce to dla mnie wielka wygrana. Wiele motywacji i wiary w siebie dało mi tak wysokie miejsce. Chwila, kiedy się o tym dowiedziałam to jedna z tych, w których człowiekowi rosną skrzydła. I nie dam im tak prędko opaść! Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.

Serdecznie dziękuję szanownemu jury konkursu, Małgorzacie Gutowskiej-Adamczyk, Monice Badowskiej, Joannie Gołaszewskiej oraz Grzegorzowi Raczkowi za to wyróżnienie, a pozostałym finalistom gratuluję i życzę powodzenia! 

26 komentarzy:

 1. Kochana, nikt nie zasłużył na to tak, jak ty i piszę to szczerze. Masz lekkie pióro, piszesz świetne recenzje, które same w sobie mogą stać się przedmiotem recenzji. Trzymam kciuki i liczę, że znajdziesz się w gronie zwycięzców!!

  Co ciekawe, ogłoszenie wyników będzie w moje urodziny, a więc to będzie emocjonujący dzień. Szkoda tylko, że nie dojadę na targi tego dnia, będę tam w piątek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danusiu, takie szczere opinie z ust kogoś takiego jak Ty są dla mnie same w sobie nagrodą. Dziękuję Ci za entuzjazm i wiarę we mnie, choć sama podchodzę do tego sceptycznie. Mam świadomość niedostatków swojego bloga i wobec nich ujrzenie siebie w cudownej finałowej dziesiątce to dla mnie aż nadto. Nie mogę dojść do siebie z tej radości :)

   Szczerze życzę Ci, by werdykt jury okazał się najpiękniejszym prezentem urodzinowym!

   Ja na Targi niestety nie zawitam wcale, choć mam bliżej - nie wyrwę się z machiny obowiązków i terminów, nawet w weekend, niestety. Między innymi będę szykować wypieki na własną imprezę urodzinową (10 września) :)

   Usuń
 2. Wielka szkoda, że nie będzie Cię na Targach - bardzo bym chciała, żeby byli tam wszyscy z 10-ki, żebym mogła uściskać ewentualnego zwycięzcę. Szczerze gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bardzo żałuję, jak każdych Targów, które mnie omijają... Nie mam do nich szczęścia. Mam jednak nadzieję, że kiedyś w końcu będę mogła się z Wami zobaczyć w tak zwanym realu :))

   :*

   Usuń
  2. PS: Jeśli chodzi o uściski dla ewentualnego zwycięzcy, to może właśnie Ciebie będą ściskać...? ;-)) Nie martw się, myślę, że raczej nie mnie przypadną owe uściski.

   A tymczasem - uściski wirtualne! ;*

   Usuń
 3. Gratulacje mistrzu! :) Ale wyrwij się na Targi, no :P Wierzę w Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Soulmate, dziękuję! :)
   Nie tak łatwo mi się wyrwać, nad czym ubolewam...:|

   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Gratulacje :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się wcale nie dziwię, że zostałaś nominowana. Bardzo lubię czytać Twoje recenzje, Twój styl odpowiada mi najbardziej z wszystkich nominowanych bloggerów, bo czuć w nim serce i Ciebie.
  Choć jeśli chodzi o wygląd, kolorystyka zupełnie nie moja, ponieważ wolę jasne kolory - łatwiej się czyta. Ale to tylko taka mała dygresja, bo to treść jest najważniejsza, a te kolory pewnie wyrażają Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mayu, dziękuję :) Bardzo mi miło, że tak odbierasz moje recenzje!
   W sumie to nigdy nie zastanawiałam się nad kolorystyką w tych kategoriach. Zależało mi na tym, żeby było niebiesko i kolorowo - bo świat książek jest przecież pełen barw. No i moje ptaszki też są kolorowe :)

   Uściski! :)

   Usuń
 6. Serdecznie gratuluje! Chociaz do tej pory chyba sie nie odzywalam na Twoim blogu, to jednak sledze wszystkie wpisy z ogromnym zainteresowaniem. Widac, ze wladasz wiele serca w to, co piszesz, ciesze sie, ze zostalo to dostrzezone.
  Pozdrawiam cieplo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło jest czytać takie opinie...! To dla mnie najwspanialsza nagroda. Po przecież to Wy, czytelnicy, jesteście jego najważniejszą częścią. Cieszę się, że mnie doceniacie.

   Rzeczywiście, nie przypominam sobie Twoich wypowiedzi. Mam nadzieję, że znajdę czas, aby zajrzeć do Ciebie na dłużej, bo coś mi się zdaje, że warto!

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. ...jego,, to jest bloga :)
   z przejęcia wyraz zjadłam :P

   Usuń
 7. Kto jak kto, ale Ty wyjątkowo zasłużyłaś na to wyróżnienie Olu. :):*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, Ewuuuś! Jak mi się przyjemnie bolguje, kiedy mam takich czytelników, jak Ty!! :-* < uściski>!! :)

   Usuń

Dziękuję za każdą wypowiedź, za czas poświęcony na lekturę, za nasze wirtualne spotkanie! Komentarze są moderowane - mogą pojawić się z opóźnieniem.
*
Nie publikuję: SPAMU, wypowiedzi obraźliwych, wulgarnych, sprzecznych z zasadami netykiety. Z powodu nadmiaru SPAM-u wyłączam możliwość komentarzy anonimowych.